Korraldajad

Peakomitee

Esimees Sirle Sööt sirle@estofestival.com
Aseesimees Marcus Kolga marcuskolga@gmail.com
Aseesimees Ants Johanson ants@johanson.ee
Majandustoimkonna juht Siret Soop siret@estofestival.com
Sponsorluse töögrupi juht Mari Kooskora mari@estofestival.com
Kommunikatsioonitoimkonna juht Piret Kooli piret.kooli@estofestival.com
Meenete töögrupi juht Birgit Prikk birgitprikk@gmail.com
Noortetoimkonna juht Tuuli Emily Liivat tuuli.emily.liivat@gmail.com
Helsingi komitee juht Ilona Kolberg ilokolber@gmail.com
Tartu komitee juht Ants Johanson ants@johanson.ee
Tallinna komitee juht – vakantne
Näituste ja arhiivide toimkonna juht Piret Noorhani piretnoorhani@gmail.com
ESTO Laul toimkonna juht Reet Lindau-Voksep reetlindau@gmail.com
Rahvuskongressi toimkonna juht Leelo Pukk leelo.pukk@gmail.com
EstDocs @ESTO 2019 toimkonna juht Kristi Sau-Doughty kristi.sau.doughty@gmail.com
ESTO 2019 balli juht Margit Nurmeots maardz@gmail.com
Salakõrtside toimkonna juht – vakantne
#võrgustikud “Eesti Majad ja vabaõhupiirkonnad välismaal” toimkonna juht Aho Rebas
ahorebas@yahoo.se
#võrgustikud “Eestlaste infokanalid ja häälekandjad välismaal” toimkonna juht
Kärt Ulman kartulman@gmail.com
#võrgustikud “Loomemajandus ja e-Eesti” toimkonna juht Anne-Ly Reimaa annelyreimaa@gmail.com
#võrgustikud “Eesti kirik välismaal” toimkonna juht Tuuli Raamat tuuli.raamat@gmail.com
#võrgustikud “Eesti keele õppimisvõimalused välismaal” toimkonna juht Lea Kreinin lea.kreinin@einst.ee
#võrgustikud “Noortevahetus ja noortelaagrid” toimkonna juht  Kaarina Ritson kaarinaritson@gmail.com
#võrgustikud “Eesti teadlased välismaal” toimkonna juht – Piret Suurväli 
piret.suurvali@akadeemia.ee
#võrgustikud “Eesti kunst välismaal” toimkonna juht – vakantne
#võrgustikud “Eesti kirjandus välismaal” toimkonna juht – vakantne
Noorte ettevõtluse ja e-Eesti toimkonna juht – Maria Rahamägi maria.rahamagi@gmail.com
Nohikute Klubi toimkonna juht – Liina Särkinen liinahaug@gmail.com
Sporditoimkonna juht – vakantne
Logistika toimkonna juht – vakantne
Kontaktisik ESTRAVEL-iga Evely Koitla evely@estofestival.com
ESTO 2019 meened ja bränd Birgit Prikk birgitprikk@gmail.com
ÜEKN esindaja Aavo Reinfeldt areinfeldt@gmail.com
Mentor Valdar Liive valdar.liive@gmail.com

Kommunikatsioonitoimkond

Juht: Piret Kooli piret.kooli@estofestival.com
Disain ja visuaalid: Jaan Kittask jkittask@gmail.com, Marcus Kolga 
marcuskolga@gmail.comKarl Kristjan Nigesen knigesen@gmail.com
Meened ja bränd: Birgit Prikk birgitprikk@gmail.com
Väliseesti meedia Kärt Ulman kartulman@gmail.com

Ministeeriumide ja ametkondade esindajad

EV100 suursündmuste juht Margus Kasterpalu
Kultuuriministeeriumi esindaja Anne-Ly Reimaa anne-ly.reimaa@kul.ee
Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja Andero Adamson andero.adamson@hm.ee
Välisministeeriumi esindaja Heilika Pikkov heilika.pikkov@mfa.ee
Eesti Saatkond Helsingis esindaja Anu Kippasto anu.kippasto@mfa.ee
Tallinna LV välissuhete ja protokolli osakonna juhataja Heili Luik heili.luik@tallinnlv.ee
Tartu LV kontaktisik Indrek Mustimets indrek.mustimets@raad.tartu.ee
Helsingi LV kontaktisik Outi Jäppinen outi.jappinen@hel.fi
EAS esindaja Helsingis Pilvi Hämäläinen pilvi.hamalainen@eas.ee
ESTRAVELi kontaktisik Evely Koitla evely@estofestival.com
TALLINKi kontaktisik Marika Lampi marika.lampi@gmail.com
Eesti Kultuuriseltside Ühenduse kontaktisik Liina Miks info@kultuuriseltsid.ee
Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, kommunikatsioonijuht Sten Weidebaum sten@laulupidu.ee

Majandustoimkond

Juht Siret Soop siret@estofestival.com
Sponsorluse töögrupi juht Mari Kooskora mari.kooskora@gmail.com
Raamatupidaja Gerli Laul laulgerli@gmail.com
Sponsorluse töögrupi liige Aavo Reinfeldt areinfeldt@gmail.com
Helsingi Riitta Mänty mnty.riitta@gmail.com

Noortetoimkond

Juht Tuuli-Emily Liivat tuuli.emily.liivat@gmail.com
Abijuht Katrine Eistrat katrine.eistrat@sympatico.ca
Abijuht Tartu Martin Tikk tikkmartin@gmail.com
Abijuht Tallinn Frank Pintsaar frankpintsaar@gmail.com
Noorte ettevõtluse ja e-Eesti toimkonna juht – Maria Rahamägi maria.rahamagi@gmail.com
Nohikute Klubi toimkonna juht – Liina Särkinen liinahaug@gmail.com

EstDocs @ESTO 2019 toimkond

Juht Kristi Sau Doughty kristi.sau.doughty@gmail.com
Abijuht Mai Meret maiannmeret@gmail.com
Sekretär Äret Pea aret0412@gmail.com
Liige Katarina Helena Doughty katarina.helena.d@gmail.com

ESTO 2019 arhiivi- ja näitusetoimkond

Juht Piret Noorhani piretnoorhani@gmail.com
Liikmed: Birgit Kibal (Rahvusarhiiv, BaltHerNet), Tiiu Kravtsev, (Rahvusarhiiv, BaltHerNet), Riina Reinvelt (ERM, BaltHerNet), Karin Kiisk, (ERM, BaltHerNet), Merike Kiipus (ERM, BaltHerNet), Vilve Asmer (Eesti Kirjandusmuuseum, BaltHerNet)
Telliskivi näituse koordinaator Kerly Ilves kerlyfoto@yahoo.com

Salakõrtsi toimkond

Juht – vakantne
Liikmed: Avo Kittask, Urmas Kärner, Toomas Treumuth, Jaan Kittask, Andres Karu, Kaili Kinnon, Kristina Agur, Stephen Bell, Hendrik Riit

Sporditoimkond

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

Helsingi komitee

Juhtgrupp

Esimees Ilona Kolberg ilokolber@gmail.com
Aseesimees Annela Liivat annela.liivat@ut.ee
Logistika ja Helsingi LV Raili Ilves raili@esto2019.com
Sekretär Marika Lampi marika.lampi@gmail.com
Noorte- ja tulevikuseminari juht Mari-Liis Hendrikson mariliis.hendrikson@gmail.com
ESTO 2019 vaimuliku avatseremoonia juht Dagmar Õunap dagmar.ounap@gmail.com
Avakontserdi “Aegade sild” toimkonna juht Maris Vaher maris@estofestival.com
ESTO käsitöö- ja disainilaada toimkonna juht Ülle Priks ullepriks@hot.ee
Avapidu Silja Europa pardal toimkonna juht Marika Lampi marika.lampi@gmail.com
Laste toimkonna juht Annika Madisson annilainfo@gmail.com

ESTO 2019 vaimuliku avatseremoonia toimkond

Juht Dagmar Õunap dagmar.ounap@gmail.com
Organist Vivika Oksanen

ESTO 2019 noorte- ja tulevikuseminari toimkond

Juht Mari-Liis Hendrikson mariliis.hendrikson@gmail.com
Asejuht Annela Liivat annela.liivat@ut.ee
Noorliikmed: Tuuli-Emily Liivat, Helina Erik, Helen Eriksoo, Maarja Lurich, Gelly Kompus, Anette Laius, Eric Orro, Michael Kitsing

ESTO 2019 avakontserdi “Aegade sild” toimkond

Üldjuht, kooride ja tantsurühmade kontaktisik Maris Vaher maris@estofestival.com
Põhja-Ameerika kooride kontaktisik Reet Lindau-Voksep reetlindau@gmail.com
Rahvatantsijate koordinaator Angela Arraste tantsupidu2019@gmail.com
Põhja-Ameerika rahvatantsijate koordinaator Elin Marley elinmarley@gmail.com
Dirigent (koorid) Guido Ausmaa
Tantsujuht Kaie Kuut
Liige Juha-Matti Aronen

ESTO 2019 avapidu Silja Europa toimkond

Juht Marika Lampi marika.lampi@gmail.com
Abijuht Evely Koitla evely@estofestival.com

Helsingi laadatoimkond

Juht Ülle Priks ullepriks@hot.ee
Kätrin Hanschmidt

Helsingi lastetoimkond

Juht Annika Madisson annilainfo@gmail.com

Tartu komitee

Juhtgrupp

Esimees Ants Johanson ants@johanson.ee
Tartu LV, avalike suhete osakonna juht Indrek Mustimets indrek.mustimets@raad.tartu.ee
Tartu ülikooli rektoraadi esindaja Kristi Kerge kristi.kerge@ut.ee
Tartu ülikooli õpitoa “Kuidas õpetada oma lapsele eesti keelt” toimkonna juht Birute Klaas-Lang birute.klaas-lang@ut.ee
Noortekongressi ja Tartu noortetegevuse toimkonna juht Martin Tikk tikkmartin@gmail.com
Arhiivide ja näituse toimkonna esimees Piret Noorhani piretnoorhani@gmail.com
ESTO Laul toimkonna esimees Reet Lindau-Voksep reetlindau@gmail.com
Jumalateenistuse toimkonna juht Triin Käpp triin.kapp@ut.ee 
ERM-i esindaja Saale Randaru saale.randaru@erm.ee
Eesti Kultuuriseltside Ühenduse esindaja Liina Miks info@kultuuriseltsid.ee
Laulupeomuuseumi esindaja Katrin Välja katrin.valja@katarina.ee
Vabatahtlikud: Pille Tsopp, Helle Lõhmus

ESTO 2019 Noortekongressi toimkond

Juht Martin Tikk tikkmartin@gmail.com
Liikmed: Anneli Jaanus, Merilin Miks, Mihkel Markus Miks, Rainer Grosberg

ESTO Laul toimkond

Juht Reet Lindau-Voksepp reetlindau@gmail.com
Liikmed: Ants Johanson, Indrek Mustimets, Reet Järvik, Juho Looveer, Piret Noorhani

Tallinna komitee

Juhtgrupp

Juht – vakantne
Tallinna LV välissuhete ja protokolli osakonna juhataja Heili Luik heili.luik@tallinnlv.ee
Tallinna LV Kultuuriamet kontaktisik Aini Härm aini.harm@tallinnlv.ee
Kesklinna Valitsuse kontaktisik Anu Aus anu.aus@tallinnlv.ee
Lennusadama kontaktisik Margit Nurmeots maardz@gmail.com 
Telliskivi Loomelinnaku kontaktisik Bianka Soe bianka@telliskivi.cc 
Ajaloomuuseum Maarjamäel kontaktisik – Ruth Laidvee
 ruth.laidvee@ajaloomuuseum.ee 
Tallinna noortetoimkonna juht Frank Pintsaar frankpintsaar@gmail.com
Rahvuskongressi toimkonna juht Leelo Pukk leelo.pukk@gmail.com
#võrgustikud kohtumiste esindaja Aho Rebas ahorebas@yahoo.se
Vabatahtlikud: Rutt Sardis, Eveliis Kund Zujev, Sigrid Saluste, Karoliina Villem, Klaarika Kahu, Ave Oja, Egerin Esko

ESTO 2019 rahvuskongressi toimkond

Juht Leelo Pukk leelo.pukk@gmail.com
Asejuht Reet Sehr sehr@sympatico.ca
Liikmed: Aho Rebas, Evelin Tamm, Aavo Reinfeldt, Marcus Kolga, Iivi Zajedova

Tallinna Noortetoimkond

Juht Frank Pintsaar frankpintsaar@gmail.com
Liikmed: Mihkel Kütti, Sonja Dobson, Katrina Dobson, Alexia Marten, Katrine Eistrat, Kristin Isabel Rannamaa, Tuuli-Emily Liivat, Helen Eriksoo, Joonatan Mägi, Maarja Lurich, Merilin Miks, Mihkel Markus Miks, Liina Särkinen

#võrgustikud “Eesti Majad & vabaõhupiirkonnad välismaal” toimkond

Telliskivi kontakt: Aho Rebas ahorebas@yahoo.se
Maarjamäel kontakt: Anne-Ly Reimaa annelyreimaa@gmail.com

#võrgustikud “Eesti meedia välismaal”

Juht Kärt Ulman kartulman@gmail.com
Liikmed: moodustamisel

#võrgustikud “Eesti keele õppimisvõimalused välismaal”

Juht – Lea Kreinin lea.kreinin@einst.ee
Liikmed: moodustamisel

#võrgustikud “Noortevahetus ja noortelaagrid”

       Juht: Kaarina Ritson kaarinaritson@gmail.com
       Liikmed: moodustamisel

#võrgustikud “Eesti teadlased välismaal”

Juht – Piret Suurväli piret.suurvali@akadeemia.ee
Liikmed: moodustamisel

#võrgustikud “Eesti kirik välismaal”

Juht Tuuli Raamat tuuli.raamat@gmail.com
Liikmed: moodustamisel

#võrgustikud “Loomemajandus ja e-Eesti”

Juht Anne-Ly Reimaa Anne-Ly.Reimaa@kul.ee 
Liikmed: moodustamisel

#võrgustikud “Eesti kunst välismaal”

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

#võrgustikud “Eesti kirjandus välismaal”

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

Nohikute Klubi toimkond

     Juht Liina Särkinen liinahaug@gmail.com
     Liikmed: moodustamisel

ESTO 2019 balli toimkond

Juht Margit Nurmeots maardz@gmail.com 
Asejuht: Catlin Müür catlin@estofestival.com
Liikmed: Mailis Sütiste msytiste@live.de, Evely Koitla, Egerin Esko