Korraldajad

Peakomitee

Esimees Sirle Sööt sirle@estofestival.com
Aseesimees Marcus Kolga marcuskolga@gmail.com
Aseesimees Ants Johanson ants@johanson.ee
Majandustoimkonna juht Siret Soop siret@estofestival.com
Kommunikatsioonitoimkonna juht Marcus Kolga marcuskolga@gmail.com
Noortetoimkonna juht Tuuli Emily Liivat tuuli.emily.liivat@gmail.com
Helsingi komitee juht Ilona Kolberg ilokolber@gmail.com
Tartu komitee juht Ants Johanson ants@johanson.ee
Tallinna komitee juht – vakantne
Näituste ja arhiivide toimkonna juht Piret Noorhani piretnoorhani@gmail.com
ESTO laul toimkonna juht Reet Lindau Voksep reetlindau@gmail.com
Rahvuskongressi toimkonna juht Leelo Pukk leelo.pukk@gmail.com
EstDocs@ESTO toimkonna juht Kristi Sau Doughty kristi.sau.doughty@gmail.com
ESTO balli juht Catlin Müür catlin@estofestival.com
Salakõrtside toimkonna juht – vakantne
#võrgustikud “Eesti Majad ja vabaõhupiirkonnad välismaal” toimkonna juht Aho Rebas
ahorebas@yahoo.se
#võrgustikud “Eestlaste infokanalid ja häälekandjad välismaal” toimkonna juht Kärt Ulman kartulman@gmail.com
#võrgustikud “Loomemajandus ja e-Eesti” toimkonna juht Anne-Ly Reimaa annelyreimaa@gmail.com
#võrgustikud “Eesti kiriku ja koguduste missioon välismaal” toimkonna juht Ants Tooming antstooming@gmail.com
#võrgustikud “Eesti keele õppimisvõimalused välismaal: õpetuskeskused, seltsid, lastelaagrid” toimkonna juht – vakantne
#võrgustikud “Eesti teadlased välismaal” toimkonna juht – vakantne
#võrgustikud “Eesti kunst välismaal” toimkonna juht – vakantne
#võrgustikud “Eesti kirjandus välismaal” toimkonna juht – vakantne
Ööülikooli toimkonna juht – vakantne
Sporditoimkonna juht – vakantne
Logistika toimkonna juht – vakantne
Kontaktisik ESTRAVEL-iga Evely Koitla evely@estofestival.com
ÜEKN esindaja Aavo Reinfeldt areinfeldt@gmail.com
Mentor Valdar Liive valdar.liive@gmail.com

Kommunikatsioonitoimkond

Juht Marcus Kolga marcuskolga@gmail.com
Pressisekretär – vakantne
Eesti meedia välismaal Kärt Ulman kartulman@gmail.com
Info vene keeles Maret Romani romani52@list.ru
EV100 välisprogrammi kontakt Heilika Pikkov heilika.pikkov@riigikantselei.ee
EV100 kommunikatsioonijuht Kristo Mäe kristo.mae@riigikantselei.ee
Kultuuriministeeriumi esindaja Anne-Ly Reimaa anne-ly.reimaa@kul.ee
Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja Andero Adamson andero.adamson@hm.ee
Välisministeeriumi esindaja Kaire Jürgenson kaire.jurgenson@mfa.ee
Tallinna linna avalike suhete teenistus, välissuhete ja protokolli osak. juhataja Heili Luik heili.luik@tallinnlv.ee
Tartu LV, avalike suhete osak. juh. Indrek Mustimets indrek.mustimets@raad.tartu.ee
Helsingi LV kontaktisik Outi Jäppinen outi.jappinen@hel.fi
EAS esindaja Helsingis Pilvi Hämäläinen pilvi.hamalainen@eas.ee
Kontaktisik Estraveliga Evely Koitla evely@estofestival.com
Kontaktisik Tallinkiga Marika Kristi Lampi marika.lampi@gmail.com
Eesti Kultuuriseltside Ühenduse kontaktisik Liina Miks info@kultuuriseltsid.ee
Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, kommunikatsioonijuht Sten Weidebaum sten@laulupidu.ee

Majandustoimkond

Juht Siret Soop siret@estofestival.com
Abijuht Mari Kooskora mari.kooskora@gmail.com
Raamatupidaja Gerli Laul laulgerli@gmail.com
Sponsorlus Aavo Reinfeldt areinfeldt@gmail.com
Helsingi Riitta Mänty mnty.riitta@gmail.com
Liikmed: Maarika Paju, Kairi Östrom, Pille Tsopp, Karoliina Villem, Rutt Sardis

Noortetoimkond

Juht Tuuli-Emily Liivat tuuli.emily.liivat@gmail.com
Abijuht Euroopa Kristin Isabel Rannamaa kristinisabel@hotmail.com
Abijuht Põhja-Ameerika Katrine Eistrat katrine.eistrat@sympatico.ca
Abijuht Tartu Martin Tikk tikkmartin@gmail.com
Abijuht Tallinn Frank Pintsaar frankpintsaar@gmail.com

#Estdocs@Esto toimkond

Juht Kristi Sau Doughty kristi.sau.doughty@gmail.com
Abijuht Mai Meret maiannmeret@gmail.com
Sekretär Äret Pea aret0412@gmail.com
Liige Katarina Helena Doughty katarina.helena.d@hotmail.com

Arhiivi- ja näitusetoimkond

Juht Piret Noorhani piretnoorhani@gmail.com
Liikmed:
Birgit Kibal, Rahvusarhiiv, BaltHerNet
Tiiu Kravtsev, Rahvusarhiiv, BaltHerNet
Riina Reinvelt, ERM, BaltHerNet
Karin Kiisk, ERM, BaltHerNet
Merike Kiipus, ERM, BaltHerNet
Vilve Asmer, Eesti Kirjandusmuuseum, BaltHerNet

Salakõrtsi toimkond

Juht – vakantne
Liikmed: Urmas Kärner, Toomas Treumuth, Jaan Kittask, Andres Karu, Kaili Kinnon, Kristina Agur, Stephen Bell, Hendrik Riit

Sporditoimkond

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

Helsingi komitee

Juhtgrupp

Esimees Ilona Kolberg ilokolber@gmail.com
Aseesimees Raili Ilves raili@esto2019.com
Sekretär Marika Kristi Lampi marika.lampi@gmail.com
Abisekretär Annela Liivat annela.liivat@ut.ee
Koordineerimistoimkonna juht Britta Madison brittamadison@hotmail.com
Noorte- ja tulevikuseminari juht Mari-Liis Hendrikson mariliis.hendrikson@gmail.com
Aktus jumalateenistusega toimkonna juht Dagmar Õunap dagmar.ounap@gmail.com
Avakontserdi toimkonna juht Maris Vaher maris@estofestival.com
Laada toimkonna juht Ülle Priks ullepriks@hot.ee
Avapidu M/S Silja Europa pardal toimkonna juht Marika Kristi Lampi marika.lampi@gmail.com
Laste toimkonna juht Annika Madisson annilainfo@gmail.com

Helsingi aktus jumalateenistusega toimkond

Juht Dagmar Öunap dagmar.ounap@gmail.com
Organist Vivika Oksanen

Helsingi noorte- ja tulevikuseminari toimkond

Juht Mari-Liis Hendrikson mariliis.hendrikson@gmail.com
Asejuht Annela Liivat annela.liivat@ut.ee
Noorliikmed: Tuuli-Emily Liivat, Helina Erik, Helen Eriksoo, Maarja Lurich, Gelly Kompus, Anette Laius, Eric Orro, Michael Kitsing

#Esto2019 avakontsert Helsingis toimkond

Üldjuht; kooride ja tantsurühmade kontaktisik Maris Vaher maris@estofestival.com
Põhja-Ameerika kooride kontaktisik Reet Lindau Voksep reetlindau@gmail.com
Rahvatantsijate koordinaator Angela Arraste tantsupidu2019@gmail.com
Põhja-Ameerika rahvatantsijate koordinaator Elin Marley elinmarley@gmail.com
Dirigent (koorid) Guido Ausmaa
Dirigent (orkester) Jaan Ots
Dirigent (orkester, orkestri koordinaator) Mikk Murdvee
Tantsujuht Kaie Kuut
Liige Juha-Matti Aronen

#Esto2019 avapidu Silja Europa pardal toimkond

Juht Marika Kristi Lampi marika.lampi@gmail.com
Abijuht Evely Koitla evely@estofestival.com

Helsingi laadatoimkond

Juht Ülle Priks ullepriks@hot.ee

Helsingi lastetoimkond

Juht Annika Madisson annilainfo@gmail.com
Liige Maris Vaher

Koordineerimistoimkond

Juht Britta Madison brittamadison@hotmail.com
Liikmed: Sirli Lepson, Kairi Öström, Maie Mei, Kaidi Jürgenson, Riitta Mänty

Tartu komitee

Juhtgrupp

Esimees Ants Johanson ants@johanson.ee
Tartu LV, avalike suhete osak. juh. Indrek Mustimets indrek.mustimets@raad.tartu.ee
Tartu ülikooli rektoraadi esindaja Kristi Kerge kristi.kerge@ut.ee
Tartu ülikooli õpitoa “Kuidas õpetada oma lapsele eesti keelt” toimkonna juht Birute Klaas-Lang birute.klaas-lang@ut.ee
Noortekongressi ja Tartu noortetegevuse toimkonna juht Martin Tikk tikkmartin@gmail.com
Arhiivide ja näituse toimkonna esimees Piret Noorhani piretnoorhani@gmail.com
ESTO laul toimkonna esimees Reet Lindau-Voksep reetlindau@gmail.com
Jumalateenistuse toimkonna juht Ants Tooming antstooming@gmail.com
ERM-i esindaja Kaarel Tarand kaarel.tarand@erm.ee
Eesti Kultuuriseltside Ühenduse esindaja Liina Miks info@kultuuriseltsid.ee
Vabatahtlikud: Pille Tsopp, Helle Lõhmus

Tartu noortekongressi toimkond

Juht Martin Tikk tikkmartin@gmail.com
Liikmed: Frank Pintsaar, Mihkel Kütti, Sonja Dobson, Katrina Dobson, Alexia Marten, Katrine Eistrat, Kristin Isabel Rannamaa, Tuuli-Emily Liivat, Helen Eriksoo, Joonatan Mägi, Maarja Lurich, Merilin Miks, Mihkel Markus Miks.

Esto LAUL toimkond

Juht Reet Lindau-Voksepp reetlindau@gmail.com
Liikmed:Ants Johanson, Indrek Mustimets, Juho Looveer

Tallinna komitee

Juhtgrupp

Juht – vakantne
Linna avalike suhete teenistus, välissuhete ja protokolli osak. juhataja Heili Luik heili.luik@tallinnlv.ee
Kontaktisik Tallinna Linna Kultuuriametis Aini Härm aini.harm@tallinnlv.ee
Kontaktisik Kesklinna Valitsuses Anu Aus anu.aus@tallinnlv.ee
Kontaktisik Lennusadamaga Catlin Müür catlin@estofestival.com
Kontaktisik Telliskivi Loomelinnakuga vakantne
Kontaktisik Ajaloomuuseumiga Maarjamäel Anne-Ly Reimaa annelyreimaa@gmail.com
Tallinna noortetoimkonna juht Frank Pintsaar frankpintsaar@gmail.com
Rahvuskongressi toimkonna juht Leelo Pukk leelo.pukk@gmail.com
#võrgustikud kohtumiste esindaja Aho Rebas ahorebas@yahoo.se
Vabatahtlikud: Rutt Sardis, Eveliis Kund Zujev, Sigrid Saluste, Karoliina Villem, Klaarika Kahu, Ave Oja, Egerin Esko

Rahvuskongressi toimkond

Juht Leelo Pukk leelo.pukk@gmail.com
Asejuht Reet Sehr sehr@sympatico.ca
Liikmed: Aho Rebas, Evelin Tamm, Aavo Reinfeldt, Marcus Kolga, Iivi Zajedova

TLN noortegrupp

Juht Frank Pintsaar frankpintsaar@gmail.com
Liikmed: moodustamisel

#Võrgustikud “Eesti Majad & vabaõhupiirkonnad välismaal” toimkond

Juht Aho Rebas ahorebas@yahoo.se
Liikmed: moodustamisel

#Võrgustikud “Eesti meedia välismaal”

Juht Kärt Ulman kartulman@gmail.com
Liikmed: moodustamisel

#Võrgustikud “Eesti keel välismaal”

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

#Võrgustikud “Eesti teadlased välismaal”

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

#Võrgustikud “Eesti kirik välismaal”

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

#Võrgustikud “Loomemajandus ja e-Eesti”

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

#Võrgustikud “Eesti kunst välismaal”

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

#Võrgustikud “Eesti kirjandus välismaal”

Juht – vakantne
Liikmed: moodustamisel

#Esto2019 balli toimkond

Juht Catlin Müür catlin@estofestival.com
Abijuht Mailis Sütiste msytiste@live.de
Liikmed: Evely Koitla, Egerin Esko, Mari Kooskora