ESTO #noortekas: Lepatriinu + Ingel & Frank

1566
Koht: Erinevate Tubade Klubi
  Telliskivi 60 A1-IV korrus,  Tallinn
Aeg: Teisipäeval, 2. juulil algus kell 22.00

#noortekas on kõigi hingelt noorte kokkusaamispaik. Teile esinevad noored eesti muusikud LEPATRIINU ning ja Ingel & Frank.

Üksikpileteid saab osta SIIT.

Särav ja armas Lepatriinu on Tallinnast pärit laulja ja laulukirjutaja, kes loob muinasjutte läbi lüürika koos kaasahaaravate elektrooniliste rütmide ja akustiliste instrumentidega. Lepatriinu ehk Triinu Paomets on akustilist muusikat viljelenud juba üle 13 aasta.

“Kui terve perekond on muusikaga seotud, on raske sellest mööda vaadata,” ütleb artist. Lõõritaja on ta olnud juba lasteaiast saati, tema erilisus peitub tämbri ja karakteri kooskõlas. Triinu on üdini positiivne inimene, kes lihtsalt tahab teha seda, mis teeb ta õnnelikuks – ehk muusikat. Esimesed mõtted artisti nime kohta ilmutasid end samuti juba väga varajases eas, kuigi siis ta seda endale veel ei teadvustanud. Nimi pidi marineerima vähemalt 10 aastat enne kui sai enesekindlalt tunnistada, et see ongi nüüd see õige.

Frank Pintsaar ja Ingel Marlen Mikk on koos musitseerinud juba mitu aastat. Armastus muusika vastu on põhjus miks nad ka tutvusid ja miks mitte jagada seda armastust ka teistega.

Foto: Lepatriinu

VAATA ja loe lähemalt, kes veel ESTO-l esinevad.

Milliseid sündmusi ESTO 2019 programmist leida võib, vaata SIIT>>