#VÕRGUSTIKUD: Eesti kunst ja kunstnikud

2502
www.facebook.com/TallinnArtSpace
Koht: Tallinn Art Space Galerii @T1 Mall of Tallinn
  Peterburi maantee 2
Aeg: Teisipäeval, 2. juulil kl 13.00-16.00

Avatud on Eesti kunstnike Eesti 100. juubeliaastal valminud ühisnäitus Vabadus 21. Sajandil. Paneeldiskussioon teemal Eesti nafta on Eesti kultuur. Lühifilmid eesti kunstnikest. Kohal on ühisnäitusel osalevad kunstnikud.

Eesti Vabariigi 100. juubeliaastal lõid näituse Vabadus 21. sajandil 21 eesti tuntud kunstnikku 21 unikaalset Eesti vabadusest inspireeritud  kunstiteost, mida on kavas tutvustada üle kogu maailma.

Tallinn Art Space galeriis saab tutvuda ka hiljuti avatud Kalev Mark Kostabi galeriiga. Kalev Mark Kostabi on Eesti juurtega Ameerika kunstnik, kes on tuntud oma isikupärase stiili poolest. 1980ndatel asutas kunstnik New Yorgis “Kostabi World” nime kandva stuudio. Tema maalid on esindatud maailma väärikamate kunstimuuseumide nagu Metropolitaini, Gugghenheimi jt püsikogudes. Eesti publiku ette on jõudnud temalt enneolematu hulk maale ja graafikat.

Tallinn Art Space ruumides asuv litograafiamuuseum tutvustab kivitrükikunsti ajalugu, kus lisaks kunstile luuakse ka laiemat väärtussüsteemi trükikunstile ja tuvustatakse tehnoloogiat laiemalt.

PILET täiskasvanutele 12 eurot (hinna sees on “Vabadus 21 sajandil” postkaardi komplekt ja giidituur.
Sooduspilet lastele 6 eurot.

Kontakt: Jaak Visnap, info@tallinnartspace.com, +372 55 604631

Kohtade arv 50+

Milliseid sündmusi veel ESTO 2019 programmist leida võib, vaata SIIT>>